M – Серія прикочуючих коліс від Dawn

  • Категорія: Dawn
M – Серія прикочуючих коліс від Dawn Серія M від Dawn дозволяє відповідати вимогам місцевих польових умов під час посіву. Ви зможете швидко переходити від бестселера – колеса з вигнутими зубами Curvetine™ – в мінімально обробленому ґрунті, на FurrowFlex (важку гуму) в добре обробленій землі.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Існує чотири основні варіанта прикочуючих коліс серії M в залежності від умов використання.

1. Система закриття Curvetine ™ M-Series має унікальні вигнуті зуби для ущільнення бічної стінки, без викидання ґрунту з насіннєвої зони.

На відміну від прямих зубних коліс, зігнутий зуб полегшує вихід із насіннєвої зони, забезпечуючи постійний контакт насіння-ґрунт для рівномірних сходів.
З цим видом прикочуючих коліс не рекомендується використовувати вирівнюючі ланцюги.
2. Система Curvetine™ & FurrowFlex (Одне колесо з вигнутими зубами, інше гумове)
Для клієнтів, які працюватимуть у м’якому або сильно обробленому грунті, Curvetine ™ можна використовувати як зі стандартним гумовим колесом, так і з гумовим колесом серії М від Dawn – FurrowFlex.
Як правило, ми рекомендуємо запустити Curvetine в передньому отворі для болта, а гумове колесо – у задньому отворі.
3. Система коліс Gaugetine
Gaugetine поєднує руйнівну дію Curvetine з великим плечем навантаження.
Це колесо буде використовуватися в неглибоких умовах посадки, коли плече обмежує те, наскільки глибоко колесо може проникнути через землю. Це колесо добре вписується в більш важку землю, звичайну обробку ґрунту або невелику глибину розташування насіння.

4. FurrowFlex (Велике гумове колесо)

Гумове колесо FurrowFlex поєднує в собі важкий металевий ободок з дуже гнучкою гумовою шиною.
Гумовий профіль, виготовлений на замовлення, він гнучкий для деформації та стійкий до липкого ґрунту. Він виготовлений з матеріалів найвищої якості.