DAWN REFLEX – система активної підвіски секцій сівалки

  • Категорія: Dawn
Reflex має провідну в галузі швидкість і довговічність Система активної підвіски секцій сівалки DAWN REFLEX оснащена електрогідравлічною системою для спрямування секції вверх та вниз. Гідроакумулятори дозволяють точно та швидко реагувати на зміни в структурі грунту мінімізуючи при цьому пошкодження від зносу сівалки. Reflex має дуже низькі вимоги до електричної та гідравлічної потужності. Ця система може бути встановлена на великих сівалках без додаткової генерації електроенергії.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Контролер Dawn REFLEX створений для багатофункціонального використання. Контролер має вбудоване підключення до активного контролю глибини (ADC) та системи активного закриття (ACS) або інших аксесуарів Dawn FX. Кожен датчик або привід підключений до загального конектора m-12. Це зменшує плутанину зі складними джгутами та дозволяє використовувати загальні деталі на всіх підключених допоміжних пристроях.
З 2020 року все управління та відображення інформації Dawn REFLEX здійснюватиметься через єдиний користувальницький інтерфейс, який базується на wi-fi, Dawn FurrowTechnik. Це перша система в галузі, яка дає вам повну наочність усіх налаштувань сівалки. Ви можете переглядати їх у режимі реального часу на графіку по рядках або переглядати різні шари даних за допомогою функцій відображення FurrowTechnik. Ви також можете перенести файли журналу даних у програмне забезпечення для управління фермою для подальшого аналізу.

Бездротовий контролер має додаткову зручність мобільності інтерфейсу. Ви можете носити з собою підключений пристрій навколо машини, щоб перевірити правильність параметрів поля та здійснити діагностичні перевірки.
Система Reflex є модульною і розширюваною і дає вам свободу створювати набір інструментів з часом. Ви можете почати зі стандартної системи тиску вниз, а пізніше додати контроль глибини та керування прикочуючим колесом.