Dawn ADC – система активного контролю залягання глибини насіння.

  • Категорія: Dawn
Dawn ADC – система активного контролю залягання глибини насіння дозволяє точно до міліметра запрограмувати його залягання. Завдяки точному програмуванні залягання насіння в залежності від кліматичних умов, стану ґрунту та інших факторів Ви зможете досягти максимально дружніх сходів та як наслідок досягти високих показників врожайності.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Що може зробити для вас система ADC?

• Змінюйте глибину насіння так часто, як потрібно! Ви можете вносити зміни прямо під час посіву, щоб закладати насіння на меншій глибині в мокрому ґрунті, або задати більшу глибину на сухих пагорбах. Контроль глибини може здійснюватися за заздалегідь запрограмованими показниками залежно від типу ґрунту та рівня вологості.
• Ви зможете точно знати свою глибину в сантиметрах, а не в шкалах. Що це насправді означає? Система ADC дає справжню міру глиби борозни. Коли запрограмовано 5 сантиметрів, це означає 5 сантиметрів без двозначностей.
• Ви можете робити коригування з кроком у 1/16 “. Це дає можливість легко експериментувати з різною глибиною висіву насіння, а потім спів віднести результати з картами врожаю після збирання.

• Більшість систем висіву використовують тільки глибину залягання насіння на основі даних від опорних коліс. Це не точні дані. Система Reflex ADC записуватиме дані про мілку посадку як фактичну величину глибини насіння, а не просто зниження сили притиску.
Індуктивний датчик дасть повну інформацію про положення насіння згідно запрограмованих завдань.Dawn ADC – система активного контролю залягання глибини насіння дозволяє точно до міліметра запрограмувати його залягання. Завдяки точному програмуванні залягання насіння в залежності від кліматичних умов, стану ґрунту та інших факторів Ви зможете досягти максимально дружніх сходів та як наслідок досягти високих показників врожайності.