Dawn ACS & RCX – системи гідравлічного притиску прикочуючих коліс

  • Категорія: Dawn
Dawn ACS & RCX – системи гідравлічного притиску прикочуючих коліс Система Dawn RCX регулює гідравлічну силу притиску на ваших прикочуючих колесах, використовуючи регулятор в кабіні трактора та гідравлічний розподільник який використовується на Dawn GFX. Система Dawn ACS – це повністю автоматизована система гідравлічного закриття, яка використовується разом із додатком Dawn FurrowTechnik та контролером рядків REFLEX.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Виготовлений і зібраний у США Dawn ACS / RCX може використовуватися з існуючими закриваючими колесами сівалок, або може бути оснащений колесами Dawn M-Series
Пневматична система ущільнює ґрунт над насінням з такою силою, з якою Ви запрограмували.
При посіві на високих швидкостях або в вологих умовах, ущільнення ґрунту над насіниною може бути досить проблематичним, адже звичайні системи ущільнення просто котяться по борозні і не реагують на зміни в ґрунті.
Правильне прикочування – це складна задача під час посіву, адже неправильне ущільнення може призвести до нерівномірних сходів, або може бути зібраним птахами.
RCX має хід в 20 градусів і буде чітко слідувати за будь-якою траєкторією сівалки.
Простий в установці, простий у використанні!

Dawn ACS (Автоматизована система закриття) – це перший в галузі пристрій, який контролює глибину роботи прикочувального колеса. Як і у всіх автоматизованих гідравлічних інструментах Dawn, ACS приводиться в дію контролером рядків REFLEX і контролюється за допомогою програми Dawn FurrowTechnik на вашому планшетному ПК.

У системі ACS прикочуюче колесо має дві важливі функції: вимірювання дна борозни та забезпечення контакту насіння з ґрунтом. Прикочуюче колесо має регульовану пневматичну силу притиску вниз. Воно не потребує регулярних коректувань.

Кожна секція оснащена безконтактним індуктивним датчиком відстані до рядкового контролера REFLEX. Він кріпиться до вузла колеса, що прикочує, і вимірює відносну відстань між дном борозни та закінченням прикочуючих коліс. Ця відстань може бути відкалібрована для різних моделей колеса, що прикочує. Крім того, перетворювач тиску дає відгуки про прикладену силу.
Використовуючи додаток FurrowTechnik, оператор вводить значення відносної глибини. Потім рядковий контролер REFLEX регулює потік гідравліки, внаслідок чого прикочуючі колеса збільшують або зменшують відносну глибину прикочування кожні 30 мс.