360 SOILSCAN

  • Категорія: 360 Yield Center
З 360 SOILSCAN від 360 Yield Center вимірюйте рівень нітратів для максимальної ефективності азоту. Знання того, скільки нітратів є в ґрунті, є загадкою. Усуньте здогади за допомогою 360 SOILSCAN – портативної системи тестування ґрунту, яка дає можливість перевірити наявність N і pH ґрунту з точністю до традиційної лабораторії ґрунту. Тестування займає лише п’ять хвилин, і ви можете зробити це прямо на полі.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

360 SOILSCAN поєднує в собі цільову продуктивність, стадію росту сільськогосподарських культур і рівні органічних речовин у ґрунті, щоб створити індивідуальне застосування азоту, що відповідає потребам N ваших культур.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Легкий у транспортуванні та експлуатації з задньої частини автомобіля або квадроцикла.
  • Міцний футляр утримує всі компоненти і захищає його від пилу.
  • Послідовні та повторювані результати підтверджені Програмою підвищення кваліфікації сільськогосподарських лабораторій.
  • Використовує ваш iPad як операційну платформу і оновлюється без нового обладнання.

Розуміння наявності азоту в реальному часі дає система, розроблена для вирішення проблем поля. З 360 SOILSCAN, ви отримуєте систему тестування ґрунту, яка є довговічною, портативною і точною.

 

СУЧАСНІ ТА ТОЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Вимірювання в реальному часі нічого не означає без точності. Ось чому 360 Yield Center брав участь у програмі підвищення кваліфікації сільськогосподарських лабораторій (ALP) – національній програмі перевірки кваліфікації, яка контролює аналіз ґрунту на відповідність, точність і надійність. Дев’яносто вісім відсотків 360 машин SOILSCAN пройшли сертифікацію, що дало їм таку ж точність, що й традиційні лабораторії.