360 CHAINROLL

  • Категорія: 360 Yield Center
360 CHAINROLL від 360 Yield Center створює “полотно” з подрібнених частинок стебел до 17 см, які ідеально підходять для швидкого розкладання. Крім того,  така довжина є ідеальною для швидкого очищення елементів комбайну.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ ЗАБЛОКОВАНІ В РЕШТКАХ РОСЛИН

Швидкий розпад залишків підвищує доступність поживних речовин для врожаю наступної весни. Випробування показують, що збільшення врожаю на 65 кг можна отримати за ра рахунок подрібнення стебла урожаю попереднього року.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Щоб встановити подрібнювачі пожнивних решток 360 CHAINROLL не потрібно додаткових адаптерів – вони використовують заводські кріплення.
  • Комбінація ріжучих канавок і проколюючих зубів створює перфорований залишок у вигляді ланцюга.
  • 360 CHAINROLL розрізає стебла в 17 сантиметрових сегментах для уникнення забивання та легкого очищення.

 

ПЕРФОРОВАНІ СТЕБЛА, ЩОБ ЗБІЛЬШИТИ РОЗПАД

Перфоровані стебла, створені за допомогою 360 CHAINROLL, збільшують площу поверхні для прискорення розпаду, звільняючи більше азоту для вашого врожаю. Також, 360 CHAINROLL залишає розмір стебел таким, що він як і раніше може бути розчищеним очисниками рядів, та залишається в полі, а не видуваються вітрами. Це велика різниця в порівнянні з “конфетті-ефектом” переробки стебла. Також ці дрібні шматочки не видаляються очисниками ряду і занадто часто потрапляють у жолоб.