360 BULLET

  • Категорія: 360 Yield Center
360 BULLET від 360 Yield Center – це руйнівник плужної підошви та підошви, яка виникла після роботи культиватора. Широкі крила аеродинамічно розташовані у напрямку передньої точки – створюють лінії розломів, які розтягуються по горизонталі і вертикалі. І це робиться без істотно більшої потужності або зносу агрегату.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

ПОВНА РУЙНАЦІЯ КОРІННЯ І ПІДПЛУЖНОЇ ПІДОШВИ

Ви не повірите, але ваш культиватор, ймовірно, залишає 40% нерівномірної площі. Викопайте і ви знайдете грудки нерозбитого  ґрунту, які можуть перешкодити доступу коріння до вологи і поживних речовин.

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Поліпшена зносостійкість, а кришка носової частини – виготовлена за допомогою лиття.
  • Аеродинамічний дизайн використовує лише поступово більше потужності та палива в порівнянні з традиційними лапами культиватора. Не потрібно змінювати трактори, коли ви змінюєтесь на 360 BULLET.
  • Точний кут нахилу крила та крок, піднімають і руйнують ґрунтовий профіль без створення ущільнень під крилом, усуваючи непорушені берми, щоб забезпечити необмежений доступ до поживних речовин.

 

ПІДВИЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ГРУНТОВИХ РЕСУРСІВ

Точність кута нахилу крила і висота 14″ ширини. 360 BULLET піднімає і тріщить ґрунт по всьому профілю, усуваючи ці берми для збільшення доступу до азоту, фосфору, калію, сірки та води.

Крила переміщують набагато більше ґрунту і розбивають набагато більше шарів ущільнення. Але вони роблять цю додаткову роботу, не спалюючи значно більшу кількість палива або вимагаючи набагато більше кінських сил. Переважна більшість споживачів використовують той самий трактор і таку ж передачу, як і з традиційними робочими органами.

 

ВИБРІТЬ СТИЛЬ, ЯКИЙ ПРИКРАШАЄ ВАШІ ПОЛЯ

Ми розробили 360 BULLET, виготовлений з різних матеріалів, щоб дати вам найкраще поєднання зносу та довговічності для ваших умов. Для більшості культиваторів ми пропонуємо хромований ріппер під назвою 360 BULLET HW – з високою зносостійкістю. Це прекрасний вибір для регіонів з обмеженою кількістю гірських порід. 360 BULLET HD + має аналогічні характеристики з високим зносом і краще себе показує в регіонах з великою кількістю порід або каменів. Для культиваторів з 4 сантиметровим хвостовиком, ми пропонуємо 360 BULLET, виготовлених із загартованої сталі та литої головки.