360 GUIDE

  • Категорія: 360 Yield Center
360 GUIDE від 360 Yield Center – це просте рішення для автопілотування в високих рослинах. Системи автопілотування оптимізовані для голої землі та хороших ліній A-B. Система рульового керування 360 GUIDE є доповненням, яке дозволяє вашій існуючій системі керування підтримувати ідеальне положення середнього ряду, коли точність лінії A-B недостатня.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Система 360 GUIDE використовує щупи та сенсори для вимірювання положення машини в рядку. Система «навчає» Вашу систему правильному положенню, корегуючи GPS-координати на основі точного положення обприскувача в рядку.

360 GUIDE з’єднується між системою навігації GPS і контролером OEM. Вона приймає положення GPS, корегує його та відправляє правильне положення назад до контролера рульового керування. Це означає, що не потрібний новий монітор контролера – запускайте систему наведення так само, як завжди – з виправленими сигналами, які тримають вас в центрі лінії.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Датчики можуть бути встановлені та зняті за лічені хвилини. Магнітна розривна система захищає основу датчика від удару від землі.
  • Система доступна для більшості моделей самохідних обприскувачів.
  • 360 GUIDE зв’язує в існуючі автоматичні елементи керування на вашому дисплеї. Він використовує додаток на основі iPad для калібрування та налаштування, потім перетворює роботу та контроль на дисплей управління обприскувачом.

 

МЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ АВТОПІЛОТУВАННЯ

Тактильні палички вимірюють положення аплікатора в рядку. Міцна рама прикріплюється до передньої частини аплікатора і забезпечує жорстку платформу бази датчиків. Система працює в ширині рядків від 50 до 96 сантиметрів.

 

ПРОСТЕ КОРЕГУВАННЯ GPS СИГНАЛУ

360 GUIDE перехоплює GPS-сигнал коригує позицію на основі даних сенсорів паличок. Якщо аплікатор дрейфує від лінії A / B – правильні дані про позиціонування зберігають аплікатор на трасі