360 Y-Drop

  • Категорія: 360 Yield Center
360 Y-Drop Більше врожаю, менше азоту з системою 360 Y-Drop від 360 Yield Center Система 360 Y-DROP дозволяє вносити добрива в останніх фазах вегетації, щоб ви могли регулювати норму відповідно до потреб культури. Незалежно від погодних умов ви вносите тільки те, що потребує рослина – захищаючи потенціал урожайності і зменшуючи загальні витрати на азот.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

НЕЗАЛЕЖНО ВІД СЕЗОНУ, З 360 Y-DROP, ВИ ПЕРЕМОЖЕТЕ.

У сучасному ринку управління витратами, правильне внесення добрив є критично важливим. Азот, як правило, є другим найдорожчим внесенням. Найбільша ефективність цих інвестицій має критичне значення. Зменшення використання азоту на 30 % може мати величезний вплив на прибутковість.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ ОБЛАДНАННЯ

  • Чотирипозиційні регульовані кронштейни дозволяють точно розміщувати рядки від 38 до 91 см
  • Обладнання має багато параметрів для налаштування швидкості, часу та місця внесення добрив.
  • Щит притримує листя від обгортання навколо стійок або шлангів.
  • Відсічні кронштейни для кріплення і гнучка стійка дозволяють полегшити навігацію по пагорбах і нерівній місцевості.
  • Вигнуті шланги слідують за рядами кукурудзи і не провалюються або “танцюють”, що забезпечує доставляння азоту до ґрунту, а не на стебла або листя.

 

ЧАС ТА РОЗМІЩЕННЯ ДОБРИВ

Кукурудза використовує 75% N після фази V10. Повторним пізнім сезонним внесенням азоту в ґрунт, ви краще здатні забезпечити достаток N, щоб досягти бажаного врожаю. Також, на відміну від традиційних систем сошника, або культиватора, 360 Y-DROP дає вам набагато ширше вікно застосування – більше 30 днів від V6 – VT.

Там, де N застосовується, так само важливо, як і тоді, коли він застосовується. Рослина кукурудзи потребує більше 60% свого N в межах 18 сантиметрів від основи стебла. З 360 Y-DROP, ви застосовуєте N прямо на розташуванні стебла рослини. Це гарантує, що майже 80% кореневої маси знаходиться в зоні живлення.