360 Y-DROP SIDEDRESS

  • Категорія: 360 Yield Center
З 360 Y-DROP SIDEDRESS від 360 Yield Center Ви зможете внести азот правильно для кращого врожаю. Система 360 Y-DROP SIDEDRESS розміщує азот в середині рядка – до 18 см від його основи. Дослідження показують, що рослина засвоює на 25% більше азоту, коли він подається близько до її коріння. Це призводить до збільшення середньої врожайності понад 160 кг/га порівняно з системами сошників.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

360 Y-DROP Sidedress розміщує азот у декількох сантиметрах від основи стебла. Він розширює період застосування, плюс не потребує обслуговування.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ ОБЛАДАННЯ

  • Регульована довжина підйомника дозволяє застосовувати азот у середньому та пізньому періоді вегетації.
  • Відсічні стійки забезпечують захист на нерівномірному рельєфі та доступні форсунки зі змінною швидкістю для точного регулювання швидкості.
  • Просте переоснащення для існуючого обладнання. Система кріплення U-болтів розрахована на більшість розмірів балок.
  • Додайте ще більшу цінність, встановивши 360 UNDERCOVER на штанзі, та використовуйте його для інсектицидів і фунгіцидів у сої, бавовні та інших культурах.

 

МОДЕРНІЗУЙТЕ ВАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Оснастіть раму культиватора за допомогою 360 Y-DROP Sidedress і розмістіть азот прямо над кореневою зоною, де легкі опади можуть перемістити азот у ґрунт для швидкого поглинання.

Крім того, 360 Y-DROP Sidedress виключає обмеження по висоти сошників, надаючи вам до трьох додаткових можливостей внесення азоту, що сприяє зниженню ризику негативних впливів погодних умов.