360 TANKS

  • Категорія: 360 Yield Center
З 360 TANKS від 360 Yield Center ви отримаєте кращий потенціал для продуктивності в полях. Резервуари для рідких добрив від 360 Yield Center забезпечують більшу продуктивність вашої техніки при посіві та внесенні добрив. Також використання 360 TANKS дозволить оптимізувати баланс ваги трактора та його потужності.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Ємності 360 TANKS мають об’єм 2650 літрів та слідують контуру Вашого трактора, забезпечуючи поліпшену видимість попереду та поперек в порівнянні з іншими резервуарами середнього та переднього монтажу. А унікальна форма і положення кріплення забезпечують кращий розподіл ваги вперед і назад, щоб мінімізувати ущільнення ґрунту. На відміну від більшості резервуарів, баки від 360 Yield Center для рідких добрив не збільшують ширину транспортного засобу.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Резервуари не додають транспортному засобу ширини. Ви також маєте доступ до бічних панелей трактора для обслуговування.
  • Низько профільна конструкція резервуара покращує видимість спереду та збоку з кабіни.
  • Системи доступні для окремих моделей тракторів.

 

БІЛЬШ ПЛАВНИЙ РОЗПОДІЛ МАСИ

Великі ємкості зберігають розподіл ваги більш схожим на оригінальний трактор. Це мінімізує навантаження на передню вісь і ущільнення порівняно з баками, які встановлюють спереду.

 

МІЦНА ПІДТРИМУЮЧА КОНСТРУКЦІЯ

Опорна рама є модульною конструкцією для полегшення транспортування та монтажу. Каркас кріпиться до низу ємкості, що забезпечує надійну і міцну платформу.