360 GLIDE

  • Категорія: 360 Yield Center
З 360 GLIDE від 360 Yield Center тримайте контроль та зменшіть втому. 360 GLIDE забезпечує надійне, механічне, автоматичне позиціонування системи 360 Y-DROP, яка забезпечує ідеальне положення шлангів для правильного розміщення азоту.
Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

Ваша поточна система автоматичного водіння управління ідеально підходить для голої землі, але може бути не точною через листя, що спричиняє втрату висоти штанги. Рішення від 360 керує простим, надійним стрижневим датчиком, який встановлюється на базу 360 Y-DROP і постійно регулює положення базового положення 360 Y-DROP відносно землі.

Три датчика підключаються до центрального модуля поточної системи автоматичного водіння. Це означає, що немає додаткового контролера або системи для навчання та експлуатації.

 

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • 360 GLIDE використовує механічний стрижневий датчик для автоматичного підтримання ідеального положення обладнання 360 Y-DROP. Завдяки цьому шланги подачі під прямим кутом доставляють азот безпосередньо до основи рослини кукурудзи.
  • 360 GLIDE доступний для всіх обприскувачів, які оснащені системою дотримання висоти штанги.
  • 360 GLIDE підключається до вашої існуючої системи управління, і ви керуєте нею так само, як ви керуєте поточною системою. Немає додаткових моніторів. Немає складних налаштувань.

 

СЕНСОР РОБИТЬ ВИМІРЮВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ

Цей стрижень ковзає по рослинам, повідомляючи про положення 360 Y-DROP до системи керування штангою. Шток згинається і повертається, тому він легко дотримується заданих параметрів.

 

ДВІ ФОРМИ ЗАХИСТУ

Система регулювання висоти призначена для регулювання змін на місцевості. Він не реагує на каміння, пагорби та ями. Ось чому ми включаємо аварійні ситуації, які можуть пошкодити обладнання. Коли сенсор потрапляє на перешкоду, інтелектуальна система автоматично піднімає та швидко повертається у своє робоче положення.