360 BANDIT

  • Категорія: 360 Yield Center
З 360 BANDIT від 360 Yield Center Ви отримаєте найкраще розміщення азоту для максимальної ефективності

360 BANDIT розміщає смуги рідкого азоту в конкретне місце для раннього кореневого перехоплення і поглинання. 360 BANDIT подає азот з обох сторін насіння, на відстані 8 см від насіння. Азот розміщується лише на 2 сантиметри нижче поверхні ґрунту – ідеально підходить для зменшення випаровування і швидкого руху вниз в кореневу зону.

Замовити комерційну пропозицію Ми зателефонуємо Вам

КЛЮЧОВІ РИСИ

  • Внесення азоту під час посіву усуває окремі, дорогі прийоми по внесенню, і в потрібний час надає азот у потрібне місце – під час раннього росту рослин.
  • Послідовне розміщення.
  • Диски для добрив ефективно розміщують азот, для кращого сприйняття.
  • Проста установка.
  • Розроблений з урахуванням технічного обслуговування та зносу.

 

ЕФЕКТИВНЕ ПІДВИЩЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ

Вводячи азот там, де і коли з’являються рослини кукурудзи, це є ключем до максимальної ефективності. UAN блокується під ґрунтом для усунення випаровування. Волога переміщує смуги азоту в кореневу зону і розбавляє розчин для запобігання опіку кореня.

 

Розміщення без впливу на глибину або закриття

360 BANDIT кріпиться до блоку рядків, перед замикаючим колесом. За допомогою підпружиненого сошника і неглибокого розміщення, 360 BANDIT не впливає на прижимну силу секції. Плюс, на відміну від систем, встановлених за замикаючими колесами, немає впливу на закриття траншеї над насінням. Компактна конструкція також гарантує, що сошники і система закривання залишаться на рядку в будь-яких умовах.

Ланцюг в кінці секції ущільнення ущільнює азот та допомагає накрити насіннєвий жолоб. Гнучке розгинання усуває ризик попадання ланцюга на колеса.